| BlackCat01 a întrebat:

Heii! Nu stiu daca am nimerit bine categoria, dar oricum laughing..Am auzit la cineva ca se joaca "Eu sunt" si nu prea ma interesa ce joc e ala doar ca in ultima vreme tot cu asta am ramas in minte. Imi poate explica si mie cineva, va rog, regulile jocului...sau jocul in sine? Va rog mult.
Precizez ca jocul nu e unul pe PC. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Valialin140 a răspuns:

Jocul eu sunt este asa : trebuie sa fiti persoane anume si spuneti in sir eu sunt si cine incepe sa rada cel din fata lui ii spune eu sunt... ex : eu sunt vacar... Funda?