| AbSent01MaNu a întrebat:

Heii sall TPU!
Am jocul ala Sniper Ghost Warrior astea is cerintele:
Operating System : Microsoft Windows XP / Windows Vista
Processor : Intel Pentium IV at 1.6 GHz or equivalent AMD
Video Card : 128 MB VRAM – (nVidia GeForce 6 Series or better)
Memory : 512 MB RAM (XP) / 1 GB RAM (Vista)
Hard Disk : 2.5 GB of free Hard Drive space
Sound : DirectX 9.0 compatible sound card
Direct X : 9.0c
Controls : Keyboard & Mouse / Gamepad
Installation : DVD-ROM Drive
Le am pe toate si mai bine de atat si tot mi se sacadeaza
Deceeeeeeeeee?
Care imi explica mai bine de ce si care ii cauza ii dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

E din cauza placii video, incearca sa il dai pe low daca vrei sa il joci si inainte sa pornesti jocul mai inchide din programe cum ar fi mess-ul, netul, torentul etc

| AbSent01MaNu explică (pentru AntonyoBoss):

Mersi acum imi merge bine...mersi mult (Y)

2 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Sistem de operare: Windows XP, Vista, 7 Procesor: Intel Pentium 4 3, 2 GHz, AMD Athlon 64 3500 + Memorie: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista / 7) Placă video: GeForce 8600 GT sau Radeon HD 3850 Sonic Card: DirectX 9.0c compatibil spațiu liber pe hard disc: 7 GB
uite cerintele reale. care trebuie sa fie. tu vrei joc din 2011 (Actiune buna) sa aiba procesor de 1.6 Ghz? glumesti?
clar ca nu va merge!