| viorelio a întrebat:

Salut as vria sa joc Prince of Persia 2: Warrior Within pe sistemul asta 1.6 procesor amd si 512 ram jocul cere
Cerinte recomandate:

OS: Windows 98 SE/2000/XP
Processor: 1.5 GHz Pentium 4, AMD Athlon or equivalent
RAM: 512 MB RAM
Video Card: NVIDIA GeForce 4 or ATI Radeon 9500, or higher
Sound Card: DirectX 8.0 compatible sound device
DirectX: DirectX 9.0c (included on disk)
Hard Drive Space: 2.2 GB GB hard drive space for full installation
Mouse: Windows-compatible mouse required
Controller: Dual analog gamepad
Ce ziceti ar merge la mine? salut mersi

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Nu prea cred ca la detalii maxime dar o sa mearga sa il joci.Eu l-am jucat cu un P4 3.00Ghz 512 MB RAM si o NX8400GS 256MB. Daca ai o placa video foarte buna o sa mearga chiar aproape de high(detaliile). Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, o sa meraga sigur dar nu la detalii maxime. am o configuratie asemanatoare si mi-a meres si PoP the two thrones care a aparut al un an dupa warrior within