| Stoica_Diana_1994 a întrebat:

Heii TPU! Am o intrebare urgenta si va rog mult de tot sa raspundeti repede daca stiti raspunsul : stiti cumva niste site-uri bune de unde pot descarca Sims 1, 2, 3? Cele pe care le-am incercat eu nu erau bune deloc. Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Firetears a răspuns:

Ma sincer nu prea cred ca poti descarca sims-ul de pe internet, poti sa il cumperi doar sau sa il iei de la un prieten, sa il instalezi si pe PS-ul tau!
happy Mie mi l-a cumparat cineva si trebuie sa mi-l aduca foarte curand, pe internet nu il gasesti...
Nu stiu daca vei putea vreodata sa DESCARCI jocul de pe internet!
Bafta! happy