| AnneMarrie0802 a întrebat:

Heii TPU!
Am un cont mai vechi de triviador, dar care nu e logat cu Facebook-ul
Ceilalti prieteni ai mei si-au facut recent cont, dar sunt logati cu Facebook-ul, si cand vrem sa jucam impreuna, nu putem ca nu ne gasim reciproc. Cum as putea sa imi fac contul de triviador sa se sincronizeze cu Facebook-ul?
FUNDA celui care ma ajuta big grin

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Incearca sa te loghezi in triviador si deschizi alta pagina ca sa te loghezi in Facebook. in triviador dai like si share la Facebook este undeva sus dupa ce te-ai logat. sau inainte de logare vezi daca are optiunea logheaza-te cu Facebook. bafta