| αleхαɴdrα a întrebat:

Heii TPU. As dori sa incep sa fac gameplay-uri, dar nu stiu cu ce jocuri sa fac. Daca ati putea sa imi dati voi cateva idei ar fi bine. Multumesc! PS: Vreau o lista mai mare, nu 2-3 jocuri.

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Poti incerca cu Outlast,Dishonored,skyrim,cu jocuri gen the crooked man,Infamos, Amnesia A machine for pigs, Amnesia the dark descent, torchlight 2, dota 2, batman arkham city, the amazing spiderman 2, metro last light,assassins creed revelations, simulatoare, hitman, Oblivion, Morrowind.
Nu iti recomand sa faci gameplay-uri cu minecraft sau cs.Tot prostul se uita la ele.Jocurile de mai sus care ti le-a minsirat sunt foarte bune si la care urmaresc si eu gameplay-uri facute de diferite persoane.

1 răspuns:
| FloRyN36 a răspuns:

Sincer daca faci jocuri in romana ti-as recomanda Minecraft deoarece lumea numai la asta se uita(poti incerca si moduri sau mini game-uri). Daca ai calculator mai bun ai putea incerca sa faci si cu CS:GO, Killing Floor sau The Division.