| Chrisss23 a întrebat:

Sall all! Vreau sa fac gameplay-uri dar nu stiu la ce jocuri sa fac.
Da-ti niste idei.

Răspuns Câştigător
| MethodMan a răspuns:

Sa-ti recomand nu pot, depinde de alegerile tale.Iti pot spune in mare ce trebuie sa faci ca sa poti fi vizualizat in schimb.Imbina toate tampeniile ce-ti trece prin cap si nu face walkthrough-ul singur, ci cu inca cineva sa face-ti glume pe seama jocului.

| SilviaDulcik a răspuns (pentru MethodMan):

O idee buna, foarte bun raspuns Mr.Meth.

Daca nu esti bun la vorbit sau nu ai un vocabular bogat sau esti rusinos si o sa vorbesti precum un copil de 8 ani mai bine nu te bagi in aceste treburi.

In schimb poti sa incerci sa arati lumii jocuri vechi sau jocuri care nu au prea fost bagate in seama.
Pot sa iti dau exemple :
Bastion
Swat 4
Resident Evil 4
Metal Gear Solid
Cryostasis
Rock of Ages
Bionic commando rearmed
Trine
Sacred 1, 2
Darkstone

Toate acestea sunt (si) pe calculator.

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Daca ai un calculator performat poti face gameplay-uri la: Battlefield 3, Crysis 2 sau 3, Call of Duty, Sniper Ghost Warrior, Gta 4 sau 5 sau la Minecraft ca e toata lumea inabunita dupa jocu asta.