| LoveIsMyDrug a întrebat:

O sa avem carnaval la scoala cat de curandbig grin. Dati-mi niste idei cum sa ma costumez. Vreau sa fie ceva in care ma pot costuma cu haine din dulapul meu deoarece nu vreau sa inchiriez nici un costum stupid!laughing

Răspuns Câştigător
| sweet21 a răspuns:

Eu in locul tau m-as costuma in tigancabig grin o rochie larga, o camasa legata sub piept, o floare in par, ruj rosu, multe accesorii. Poti merge chiar si descultawinking

2 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

La ce scoala esti?big grin
Si cand vei avea carnavalul?

| bogdan929 a răspuns:

Eu zic sa te costumezi in ce iti place ori in battam ce iti place tie