| Rallu_8961 a întrebat:

Heii >TPU!big grin<
Am si eu o problema.Am un Samsung S5230 si nu mai pot intra pe mess[mentionez ca foloseam Shmessenger]. Atunci cand vreau sa ma loghez se produce o eroare si imi apare:"Connection failed.Check your phone`s internet setting and the connection type in application`s settings.". Aceasta eroare apare la toatele programele care finctioneaza cu Java. Ce pot sa face?

Răspuns Câştigător
| Vickyy a răspuns:

Buuuna! Aceeasi problema am avut-o si eu.Trebuie reinstalat Shmessenger.Cred sincer, ca are erori-multe erori!