| Claudiu2895 a întrebat:

Am un nokia 2690 si am internet setari automate tot imi merge pe net dar shmessenger nu imi merge si imi apare "Connection failed. Check your Phone's internet settings and the connection type in application's settings."
De ce oare?

Răspuns Câştigător
| orman a răspuns:

Vezi ca este din setari aplicatii telefonului...intra la setari./. setari aplicatii si vei gasi shmessenger si dai optiuni si permitei sa se conecteze la internet; problema de genu am avut si eu... sper ca te-am ajutat happy