| AlessiaWtf a întrebat:

PENTRU CEI CARE AU SAMSUNG GT-S5230 STAR!
cateva zile mi-a mers internetul pe telefon, aparea E-ul ala mic de la EDGE.acum nu mai apare.cand dau sa intru pe facebook scrie "connection failed.check your internet settings" si cand vreau sa intru pe google scrie no response! stie cineva de ce? am activata si optiiunea aceea cu 7a zile gratuit, am incercat toata metodele.cum sa'l fac sa mearga?

3 răspunsuri:
| BrownyBrown55 a răspuns:

Pai, poate aveai un numar limitat de mb, eu am terminat 250mb intr-o zi, mb=megabiti, cred ca e oferta Vodafone, deci cred ca ai consumat toti mb

| christina94 a răspuns:

Si eu am aceasi problema sad

| kingRing a răspuns:

Fa restart la telefon si apoi intra la optiuni (configurare)