| Émimα a întrebat:

Heiiihappy
Cum pot face credite pe imvu?! Eu inainte faceam cu yop.mail dar acum nu stiu de ce nu mai merge? Cum pot face in alt fel!
Fundaaaalove struck

Răspuns Câştigător
| ๖вяυηєтzукaaღ a răspuns:

Exact metoda veche doar ca... cand trimiti pe mail cererea bagi datele toate toate in afara de parola apoi fara parola dai creeare cont...Si o sa iti zica ca nu poate fii creat contul ca nu are parola.Inchizi casuta si mai bagi odata datele exact la fel ca inainte cu parola cu tot happy iti intra cineva pe cont 5 chaturi si gata big grin
P.S pe mailu contului care vrei sa faci credite fara yopmail. Daca mai ai intrebari da-mi'le pe mesaj :*
Funda!? puppy dog eyes