| alexei2001 a întrebat:

Helaaaau!rolling on the floor As dori sa imi iau un laptop pentru gaming! ce laptop pana in 1600 de lei imi recomandati?
P.S:Fara rasp de genu:"Daca vrei sa te joci ia-ti calculator"

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

O sa gasesti acelasi lucru pe care l-ar gasi cineva care vrea cu 1000 EUR sa isi faca masina pentru depasit viteza sunetului la sol.

| HeRmeSs a răspuns:

Ba tu esti nebun la cap? Daca vrei sa te joci iesi afara. Cu 1600 Lei n-ai ce face... Minim 2300-2500 Lei. Uite cum arata cel mai bun laptop pentru Gaming : http://www.alienware.com/Landings/laptops.aspx