| AnormalFunkyGuy a întrebat:

Helau'. Am o problema cu cs-ul'. Am instalat cs, am jucat, dupa ceva timp, intru pe server si vad ca nu ma mai pot misca, nu mai pot spune nimic pe Y (doar pe consola) si imi dau seama ca' toate bindurile au disparut, ca si cum as da "unbindall" dar NU am dat... Am reinstalat cs, ziua urmatoare la fel (mi-a luat 2h sa instalez cs). Daca stie cineva cum fac sa nu mai dea unbindall singur, sau daca e o comanda prin care pot pune bind-urile default... >>= Dau fundita

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Cauta '' config.cfg'' si da click 2, apoi bifeaza '' read only''.