| Cenarx a întrebat:

Mi-am luat un config la CS numit pisoi.cfg. L-am pus in cstrike, am dat exec pisoi.cfg in consola big grin Dar, cand intru in joc, in consola imi zice ceva de bind, adica trebuei sa setez o tasta pentru a activa cfg-ul. si, itnrebarea Este: bind m +ce comanda trebuie sa pun pentru a activa cfg-ul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Config-ul s-a activat, erorile alea de bind sunt de la config, adica ai in config niste comenzi pe care nu le poate activa. Bind-ul inseamna legatura dintre comanda si tasta. Daca un bind/legatura nu merge, inseamna ca o comanda din config nu poate fi alocata. Restul comenzilor merg, eroare dand doar cele afisate in fereastra command " ~ ".
Poti vedea ca merge config-ul asa: pune un alt nume si apoi dupa ce rulezi config-ul verifica numele din nou.
winking noroc bun