| Andreea12345678 a întrebat:

Hellău`. Stiti cumva cum se numeste jocul ala in care trebuia sa spargi ecranul calculatorului, sa il arzi, sa puii stampile? CUM se numea? plz help-me. fundiţă.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| StefanutzDz a răspuns:

Pai dai la Freeware files mirror(US)si o sa se downloandeze!

| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Andreea, eu am răspuns primul'! dămi fundă!

| Andreea12345678 explică:

Heii. Nu vă dau niciunuia funda deoarece eu nu ma refer la jocul acella. Mă refer la altul care ardeai il spargeai ii puneai stampile il pătai cu vopsea si era downloadat direct pe PC nu online.

| Anonymus23 a răspuns:

Sparge-Calculatorul se numeste