| krysy a întrebat:

Unde gasesc jocul acela care se joaca pe desktop in care tai cu toporul, pui stampile? Sau daca stiti cum se numeste

Răspuns Câştigător
| IQOnly a răspuns:

Se numeste desktop destroyer! da search pe google!

6 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Cyufulyky, tu crezi ca tu ai ajutat cumva?
Krysy imi sta pe limba, l-am avut si eu dar mi-am reformatat pc-u si l-am pierdut, daca-l gasesc iti zic. happy

| cyufulyky a răspuns:

Andrey pentru ce ai mai raspuns daca nu stii?laughing

doar ca sa fii primul? nu cred ca krysy e multumita de raspunsul tau ...in fn... e prb tha dar pe viitor nu mai raspunde mha farte doar de dragud e a lua puncte raspudne doar daca ai un rapsuns in legatura cu subiectul...nu pe langa...

ce te face sa crezi ca pe krysy a ajutat-o raspunsul tau?laughing

| putzulica a răspuns:

Nu stiuthinking

| Dianna a răspuns:

Cauta gen : joc antistress.
Si eu l`am avut sub denumirea asta. o sa-l caut si eu ca tot mi-ai adus aminte laughing si daca il gasesc iti spun.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cyufulyky
RAspunde cine vrea
Si scr13 in l1mb@ romaniska aicihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde se gaseste jocul pe ce sait va rog spuneti-mi