| Srn_Christina_1995 a întrebat:

Hellio, am o intrebare, mi.a trimis o prietena niste poze prin wetransfer insa a bagat mail.ul gresit la destinatar si apoi ea a sters fisierele de tot din laptop. Cum le poate recupera? Avand in vedere ca totusi pe wetransfer fisierele sunt stocate 1-2 saptamani.

1 răspuns:
| sandulachedragos a răspuns:

Atunci când sunt terminate de încărcat pe serverul lor, ambele persoane primesc un e-mail de confirmare, cu un link atașat, de unde se pote descărca. Și expeditorul, și destinatarul. Să caute în inbox sau spam.