| Geoツ a întrebat:

Hello again.
Deci, acum ceva timp am terminat Far Cry 3 si mi-am placut jocul, a fost complex, a avut o poveste interesanta si care nu m-a plictisit (in comparatie cu altele de la alte jocuri). As dori niste jocuri asemanatoare sau mai bine, o lista cu jocuri open worl, cam asa se spune (scuze de repetitie). Multumesc. :*

2 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Ca far cry 3 nu mai e niciunu! dar poti incerca Mafia 2 poate o sa iti placa s-au the saboteur! bafta

| killllls a răspuns:

Stiu eu unul Frumos Uite aici daca vrei sa vezi cum e http://www.youtube.com/watch?v=K5Demkna72k