| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni tocmai ce am terminat far cry 3, mi-a placut foarte multe povestea jocului, si as dori sa va intreb daca mai stiti jocuri/filme cu o poveste asemanatoare? FUNDA!
PS:Asta pentru cine a jucat Far Cry 3

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

The Witcher, The Witcher 2, seria Lord of the Rings, ceva evul mediu. Si Total War Rome II e frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma refeream la jocuri cu poveste asemanatoare, adica, cu un grup de prieteni care raman izolati pe o insula, ceva dramatic

| AlexDFY a răspuns:

Incearca si far cry 4/primal, acum o sa ti zic cateva care au asa putina legatura, dar o sa ti placa mai mult ca sigur: dying light, dishonored 1/2, borderlands 1/2 si toata seria assasin`s creed, pe astea le am jucat si dupa cum ai zis ca iti place far cry, ti le recomand.