| Theanda a întrebat:

Hello! Cum pot sa il fac pe tata sa imi cumpere un laptop? Dau funitza!

Si aveti grijace spunettzi ca tata e greu de mituit!crying

Răspuns Câştigător
| DenySse_9735 a răspuns:

Paii, eu il cunosc pe tetal tau, asa ca pur si simplu ii spui ceva de genu Waai tatii, am vazut la o colega, are un laptop asa de fain, si ce fain arata si d-asteaa, stii tu

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dar te-ai gandit ca tatal tau nu iti cumpara laptop pentru ca situatia materiala nu ii permite?

| Theanda explică (pentru DenySse_9735):

Ushor de zis!

| DenySse_9735 a răspuns (pentru Apache):

Paii, eu il cunosc pe tetal tau, asa ca pur si simplu ii spui ceva de genu Waai tatii, am vazut la o colega, are un laptop asa de fain, si ce fain arata si d-asteaa, stii tu

| Shor a răspuns:

Pai e adevarata si chestia cu situatia materiala dar poti sa-l faci sa iti ia un laptop scotand medie mare pe 1 semestru big grin eu asa am facut anul trecut si m-eam cumparat dirt street la 2000 lei big grin