| xDeniisa a întrebat:

Buna TPU `!

Am o problema.hee hee Cum sa fac ca sa il conving pe tata sa imi cumpere un laptop. El mi-a zis ca o sa imi cumpere dar nu acum, cand o sa merg la liceu, ca atunci imi trebuie. Si nu stiu cum sa fac ca sa il conving. Poate ma ajutati voi cu niste idei`.

Multumesc anticipat!

Ofer fundita`; x.

Răspuns Câştigător
| Lovelykat a răspuns:

Deci laptopul iti mai trebuie si inainte liceu:-J...dar poti sa:
1)Sa incerci sa iei numai note de 10 si sa inveti din greu
2)Sa-i demonstrezi ca esti responsabila
3)Incerca sa faci ochii de catelus plouat...puppy dog eyes
4)Daca ai un banut la pusculita poate ii cumperi un tricou sau cv de genul
5)Poti coopera cu mama ta si sa-i faceti o supriza
Daca tu ii demonstrezi ca esti respnsabila vei reusi.Multa bafta.:*

| xDeniisa explică (pentru Lovelykat):

Mersi de raspuns, meriti funda`;*

| Lovelykat a răspuns (pentru xDeniisa):

Mersii mult>big grinbig grin