| MaryanHD a întrebat:

Hello big grin
Am si eu o nelamurire in legatura cu CS 1.6...
Cand intru sa joc cu BOTI sau pe orice server multiplayer, imi merge in reluare si apoi merge bine. Cand merge in reluare, scrie ANALYZING, si dupa ce se incarca merge bine. Asa face cand incep orice mapa. Solutii? L-am luat de pe Resurse CS

4 răspunsuri:
| rostas55 a răspuns:

Si eu tot de acolo am cs-ul
si stiu care e problema
cand joci cu boti, cand intri prima data pe mapa aia se analiazeaza harta adica ti se descarca
solitie nu este
pa ca asa e cs-ul

| MaryanHD explică (pentru rostas55):

O fi de la cs-ul de la ei? Daca iau din alta parte oare mai face?

| Neagu_George_1996 a răspuns:

Reinstaleaza windows!

| MaryanHD explică (pentru Neagu_George_1996):

De cate ori l-am rr tot asa face. Poate e cs-ul stricat.