| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Era un site in care selectai numele unui joc si iti arata daca computer-ul tau il poate suporta, daca nu prea, daca este indicat etc. Stiti cumva vreun site asemanator? Eu nu-mi pot aduce aminte cum se numeathinking

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Uite aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ O zi buna!

| HolyPotato a răspuns (pentru crhh):

Chiar despre asta vorbeam:-p Iti multumesc mult!happy

| crhh a răspuns (pentru HolyPotato):

Cu mare placere...

5 răspunsuri:
| Bozeman a răspuns:

F bun mai este CAN YOU RUN IT! doar k trebuie sa trgi cea mai noua versiune de java, dar e f buuuun

| crhh a răspuns (pentru Bozeman):

Bozeman, daca dadeai un click pe ala, vedeai ca e chiar Can you run it! Dar, oricum, ma bucur ca stii si tu asta!

| Bozeman a răspuns (pentru crhh):

Da mi-am dat seama prea tarziu! eu nu prea intru pe el dar l-am folosit! n-am pc-ul prea tare deci nu am ce system requirements sa vad