| HFernanda25 a întrebat:

Hello!
Imi puteti spune un hack bun pentru jocuri.
Apropo: Sa imi lasati un link de descarcare

Răspuns Câştigător
| QuertyQuestions a răspuns:

Depinde ce jocuri, pentru ca nu toate merg hackuite. Dar daca joci jocuri single player de obicei poti gasi lejer pe internet hackuri sau cum mai sunt ele numite: Trainere. Pur si simplu scrii numele jocului si trainer: "Jocul" trainer. Si iti vor aparea rezultate cu diverse hackuri, unele care doar iti dau viata infinita, sau altele care te fac sa zbori. Succes in cautare.

1 răspuns:
| AndreiBurlacuRobert a răspuns:

Cel mai bun hack pentru jocuri este "Skill-ul jucatorului". In ce consta? Ei bine, acesta consta in practica, indemanare si multi alti factori pe care nu ii mai enumar. Degeaba cauti hack-uri daca vezi la altii. Daca nu joci corect, inseamna ca nu esti gamer, inseamna ca nici nu joci jocul respectiv, doar apesi niste taste prestabilite si faci kill-ul sau dai golul instant. Intelegi?
Sper ca te-am ajutat! Bafta!