| Radu7Costi a întrebat:

Puteti sa imi lasati si mie un link de descarcare Fifa 2010 Full ( sa nu trebuiasca CD).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija, ceea ce intrebi tu tine de piraterie, lucru ce este interzis conform regulamentului TPU.

| Radu7Costi explică (pentru anonim_4396):

Daca vorbesti de link, am vazut destule intrebari la care raspunsul continea si un link.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu link-ul e problema, ci faptul ca tu ai cerut link-ul pentru descarcarea jocului FIFA 2010 Full gratuit, care normal costa in jur de 35 RON, deci tine de piraterie.
La intrebarea frecventa Nr. 12 "Ce presupune o raportare?" se interzice urmatorul lucru din a fi postat pe TPU.ro:

- intrebari care instiga la acte ilegale (ex: piraterie, consum de substante interzise, furt etc)