| NoName123 a întrebat:

Hello :]!
Ma plictisesc in timpul liber, si as vrea niste jocuri gen IMVU sau Sims :-}

As mai vrea si niste site`uri gen bloguri sau ceva de genul lui

Thank you!

7 răspunsuri:
| 13Criistiina a răspuns:

-imvu
-ourworld
-kaneva
-ladypopular
-stardoll
-sims 1,2, 3...
-onverse
-twinity
-supersecret
-switchin
-panfu
-club penguin
-wizard101
woozworld
-free realms
-free jack
~~ FUNDITA~~ plzzzz

| Cosmin876 a răspuns:

Second life,habbo, five worlds(nu stiu daca asa e numele, pe aproape tongue) etc.

| NoNameJunior a răspuns:

Buna,buna!
te poti juca chiar,, Sims".sau:,, metin 2"(e un joc special pentru baieti) sau,, Mario".

bloguri.hmmm.ce-ar fi, sa iti faci chiar tu unul.si cauti pe google:blogul meu.si iti da blogurile mai multor persoane.Succces!

| NoName123 explică (pentru NoNameJunior):

Bun raspuns dar, stiu jocurile si am deja doua bloguri. http://stopregie.blogspot.com/ sa`mi spui daca`ti place. Eu am scris povestea :)

| NoNameJunior a răspuns (pentru NoName123):

Foarte dragut!(blogul).

| NoName123 explică (pentru NoNameJunior):

Multumesc mult happy

| NoNameJunior a răspuns (pentru NoName123):

N-ai pentru ce!