| Ensiferum a întrebat:

Hello maids! Am nevoie de un driver pentru placa mea video, Nvidia r5 la un laptop Acer aspire ES1-523-87UW, laptopul e designed for windows 10, l-am cumparat nou cu windows 10 mergea ca dracu, i-am pus windows 8.1 si nu reusesc sa fac rost de driver. compatibil cu windows mai jos de windows 10 HELP! am incercat aproape orice : driver pack, update online (am licenta)un kit de detectie hardware de la amd radeon, google, etc.

3 răspunsuri:
| marian37 a răspuns:

Intri pe site-ul producatorului si gasesti ce ai nevoie.

| Ensiferum explică (pentru marian37):

Am incercat si acolo, au doar drivere pentru windows 10.

| Vilciu_Marian_1984 a răspuns:

Problema e windows-ul ia incearca pe windous 7 sa vezi ca merge!