| tzumpig a întrebat:

Hello! Mi-am instalat sims free play pe telefon si m-am blocat la acel nivel care spune ca banii nu cresc in copac...,, ponder in a living chair" ce ar trebui sa fac aici...stie cineva? Multumesc

3 răspunsuri:
| Myutza1199 a răspuns:

Uită-te pe YouTube sunt mulți care joacă, și te uiți acolo cum se face. ^_^ Fundă? puppy dog eyes3

| tzumpig explică:

Asta am incercat dar nu gasesc money grows on the tree/ ponder in living chair...

| tzumpig explică:

Pentru cei care au ajuns la acel nivel si nu stiu ce sa faca, raspunsul este ca trebuie sa stea pe scaun laughing)