| skanduraaa a întrebat:

Hello >TPU:... Ce jocuri asa mai real life mai stiti? dau >>>funda:::

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

The sims/samp (san andreas multi player este ff realist ala RP(roleplay care imita viata reala) www.sa-mp.com sau www.samp.com downloadezi si bafta trebuie luat mai intai ala normalu si pe asta il pui peste:P)/gta 4 online (si mai si dar nu este free fata de samp)/crimecraft (ceva ceva intr-un viitor apropriat dar totusi seamana)/APB (din ce am vazut pe utube este super interesant dar eu nu am jucat.cred ca este cu bani nu stiu vezi si tu pe google)/ si cam atat fara din astea de fetitze restul sunt prosti din astea gen lady popular bla bla

4 răspunsuri:
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Pai IMVU,live quest; si pe nett:miss bimbo, lady popular, ouworld. Cam atatea stiu sper ca o sa te distrezi pe ele :*

| тєqυιℓα a răspuns:

Second life

| skanduraaa explică:

Nu era o problema pentru gta4 ca e cumparat si sims la fel...apb'u l'am vazut...am auzit ca sa'au inchis serverele oriqm mersi

| skanduraaa explică:

Oricum m'i se pare o prostie faza cu login'u la gta4...no?