| XxRAZVANxX a întrebat:

Help! Am asa:
NVIDIA GeForce SE/7200 GS
DAC Type: Integrated RAMDAC
Approx. Total Memory: 1017 MB
CurrentDisplayMode:1280x1024 (32 bit)(75Hz)
Monitor: Generic PnP Monitor
RAM: 2048 MB RAM
Processor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00 GHz (2 CPUs), ~2. 0GHz
DirectX Version: DirectX 11

MERGE GTA 4? Am pus si Razer Booster, toate patchurile de la 1 pana la 7, setarile date la low si imi merge cam sacadat. Ce sa fac ca e a 3-a oara cand il instalez si la fel imi face. Ziceti va rog ce sa fac. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Andy40 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... depinde si daca ai winwox 7 s-au xp...
Ex pe xp iti trebuie minim 1, 5 gb memorie ram...Dar pe 7 2, 0 memorie ram si recomandant 2, 5 dar nu cred ca ai lag ca ai prea putina memorie...
Recomand sa iti bagi winwox xp ca sa ai mai multe resurse ...placa video care o descri este o placa video buna care ruleaza jocuri precum aces joc...
Sigur ai lag din cauza procesorului...
Este un procesor vechi din seria veche ....Incearca sa i faci un overclok sa i maresti frecventa ca si eu am facut-o si de la 2.0 ghz l-am facut la 2.3 ghz dar asta ar insemna sa il fortezi...
Pentru overclock trebuie sa ai sursa buna si aerisirea ca va degaja mai multa caldura si sa poti evita arderea sa iti trebuie o sursa buna si aerisirea la fel...
Deci incearca sa iti instalezi winwox xp da ca ai 7... si fa un eventual overclock la procesor. Salut sper ca te-am ajutat.

| Andy40 a răspuns:

Incearca sa iti instalezi winwox xp ca winwox 7 consuma mai multe resurse...
Incearca sa iti faci un overclock la procesor sa i maresti frecventa ca si eu am procesor ca altau si am marito de la 2.00 ghz la 2. 30ghz sigur o sa te ajute.
Dar asta ar insemna sa il fortezi si pentru un overclock iti trebuie o aerisire corespunzatoare si o sursa buna.De ci incearca sa le faci pe amandoua si sigur o sa ai mai multi fps.