| David_Rus_1994 a întrebat:

Help! am pes 14 cand deschid jocul imi apare The procedure entry point GetLogicalProcesorInformation could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll cum pot sa rezolv? FundaVOT+RECOMANDARE

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa instalezi aplicatiile de aici:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/
Daca nu iti functioenaza, cauta dll-ul respectiv si instaleaza-l la tine in pc. O sa ai tutorial cum sa-l copiezi/instalezi. Fa o copie de siguranta inainte sa-l copiezi pentru orice caz, si ar trebui sa-ti mearga.

| David_Rus_1994 explică (pentru CM7YRE):

Il am in calculator