| GamesHacker21 a întrebat:

Help Help. Buna TPU deci am o mare problema am windows 7 home premium, si am sters accountul (de windows) administrator si acum sunt pe un account standart dar nu am pus parola la accountul admin si nu pot sa intru in unele programe, ce e de facut Funda funda. l

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Ar trebui sa ai si administrator cum se instaleaza sistemul de operare are privilegii la fel de mari cum ar fi un user administrator. Daca nu ai pus parola la administrator cand ai instalat windowsul nu-i grav ca poti intra. Din safe mod se putea face sa intrii pe administrator.