| InsartIuzarneimHiar a întrebat:

Help TPU! Deci vreau sa-mi descarc Metin2.ro (http://www.metin2.ro/), si cand descarc setup si apas [ INAINTE ], se blocheaza (dar doar fereastra, nu tot PC-ul). De unde pot descarca? Pentru contact ID de mess este eduardkaitar, lasati-va ID-ul de mess aici. Multumesc!

3 răspunsuri:
| bogdan8945 a răspuns:

De nicaieri sunt doua problemeori internetul e varza sau ai calculatorul prea slab

| InsartIuzarneimHiar explică (pentru bogdan8945):

Nu conteaza... nu stiu cum da o mers cam... deci de 19 ori am incercat straight face si nu, nu-ti voi da funda daca nu mai am nev.

| bogdan8945 a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Poate ai mai sters ceva din calculator sau ai luat un program de pe net