| sebyu a întrebat:

Het TPU! jucam metin2 ro si am incercat sa imi descarc un hack(astfel am reusit sa umplu calculatorul cu multe hackuri). acum joc metin2 hotstyle si ma scoate continu dandu-mi un mesaj gen DETECT HACKING. ziceti-mi va rog cum pot sa facd o cautare (eventual cu hackshield)pentru hackuri ca sa ma pot juca hotstyle(DAU FUNDA RASPUNSULUI CARE MA AJUTA CEL MAI MULT)

Răspuns Câştigător
| ΣηJΦY a răspuns:

Sterge hackul si nu mai juca cu hack si eu joc hotstyle si am itm si n-am jucat cu hack.

| sebyu explică (pentru ΣηJΦY):

Am rezolvat.merci oricum

1 răspuns: