| Ia_Nami_1994 a întrebat:

Heu TPU. De curand mi-am luat hack pentru My Talking Angela...Ei bine, mi l-am downloadat, instalat si cand am pornit jocul (hack-ul) mi-a dat o eroare care spunea ceva de genul : "Download failed because the resources cannot be found.". Nu stiu cum sa rezolv problema asta. Uita-ti aici un link ca sa vedeti despre ce este vorba : http://apkbabo.blogspot.ro/......mited.html Dau Funda! :)

1 răspuns:
| delia1994ciobanu a răspuns:

Hey, cand ai luat hackul ai dezinstalat aplicatia My Talking Angela din telefon? prima data trebuie sa o dezinstalezi ca sa mearga, iar dupa ce isi ia fisierele si incepe jocul te intreaba daca vrei sa o iei de la 0 sau de unde ai ramas