| educhoo123 a întrebat:

Buna TPU

Am o tableta Arnova 10d G3.

Mi-am descarcat cateva jocuri, le-am instalat si i-mi cere sa descarc anumite fisiere suplimentare.Ma conectez la internet si apare aceasta eroare "download failed because the resources could not be found". Cum sa remediez problema?

Ofer funda!

1 răspuns:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Downloadul a incetat deoarece resursele nu au fost gasite, inseamna ca ai luat jocurile incomplete, probabil doar apk-ul si are nevoie sa downloadeze fisiere aditionale si nu le gaseste, fie ca serverul la care apeleaza e cazut, fie conexiunea ta e de vina, fie configuratii, eu zic sa incerci sa downloadezi +data, cauti pe goagal jocul + data de exemplu, grand theft auto apk + data