| Alexaaa. a întrebat:

Mi-am instalat gta vice city si imi apare o eroare"This application has failed to start because mss32. dll was not found. re-installing the aplication may fix this problem. dupa mi-am downloadat mss32. dll l-amcopiat in folderul jocului am instalat direct x si tot nu mere acum apare "The pocedure entry point _Ail_ set _strem_volume@8 colud not be lcated in the dinamic link library mss32. dll" ce sa fac:-ss?
dau funda promit

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downlodeaza din alta parte gta-u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asa face si mie

| bblake23 a răspuns:

Deci ia-ti crackul copiazal in c program files x86 asta e un exemplu tu il copiezi
unde ai instalat jocul il copiezi
dai dublu click pe crack si bafta! la joc

| rwZ a răspuns:

Ai mai avut acest joc pe PC tau?
Incearca sa-l downloadezi din alta parte.Si daca nu merge revino cu o intrebare.