| Dianuta27 a întrebat:

Hey all kiss. Mi-am cumparat un telefon Samsung corby s3650 si am vazut pe youtube ca sunt unele teme ....Am gasit un link
, l-am descarcat si de acolo nu mai stiu ce sa fac. Puteti sa ma ajutati va rog, dau funda sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul tau aici...Cred ca trebuie sa cauti unde s-a descarcat si sa instalezi tema.

| Dianuta27 explică (pentru anonim_4396):

Da, trebuie sa instalez tema, dar nu stiu cum...sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dianuta27):

Cred ca la fel ca la caclulator, deschizi dosarul unde este, si dai run, next, si ce mai zice acolo.Banuiesc,nu stiu exact. Dar daca poti deschide dosarul unde s-a salvat, trebuie sa-ti apara o ferestra si dai clickpe run. apoi next si ce mai zice acolo.