| blablablab a întrebat:

Hey all ...Stie cineva cum as putea sa-mi fac facebook-ul cu un singur nume?

2 răspunsuri:
| Cartof69 a răspuns:

Am vazut tutoriale pentru asa ceva pe net, si din cate stiu trebuie sa iti schimbi IP-ul intr-unul indonesian, sa iti schimbi limba de la facebook in indonesiana iar apoi te va lasa sa iti pui doar un singur nume. Daca nu merge, mai da un search pe google! Baftawinking

| Mikelin a răspuns:

Buna,nu sunt sigur ca merge, dar incearca...
Du-te la setarile contului, dupa care iti v-a aparea o lista cu setari.Prima este numele, dai pe ea si cred ca il poti edita..Stergeti sau scrieti numele care iti vrei, scrii parola acolo mai jos, si dai accepta...Succes!