| georgerasol a întrebat:

stie cineva cum pot sa-mi schimb numele la Facebook dar sa apara doar un singur nume gen "florin"?

Răspuns Câştigător
| veraa1234 a răspuns:

Intrii in setari. La setari cont si acolo unde scrie : Setari-Setari cont
Ii dai la nume/nume utilizator si completezi cu ce vrei. Dupa derulezi in josul paginii si ii dai salvare modificari/setari. Si asta e.
Uite aici iti explica mai detaliat apeland la o metoda vizuala:
https://ro-ro.facebook.com/help/173909489329079?helpref=faq_content
Sper ca te-am ajutat.
Bafta!

1 răspuns:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Intri pe la setari si ca sa iti setezi un singur nume nu trebuie sa faci nimic in plus, pur si simplu pui doar '' Florin '' gen, cum ai zis si tuwinking.