| tudoririnaraluca a întrebat:

Heyhappy am nevoie urgenta de ajutor:-s am instalat sims 2 si la sfarsit cand am vrut sa pornesc jocul a aparut o chestie cu "please insert the corect cd rom." sau ceva de genul. va rog ajutati-macrying

Răspuns Câştigător
| TheGrooveStreet a răspuns:

Trebuie introdus crackul. Pt asta intrii in: My Computer>DAI CLICK dreapta pe iconita cu sims2>dai explore>cauti un folder numit crack si copiezi tot continutul lui unde ai INSTALAT JOCUL SI VEI DA COPY AND REPLACEhappy DEPINDE CE WINDOWS AIhappy multa bafta daca nu te descurci nu ezita sa ma contactezi.