| Angel977 a întrebat:

Mi-am instalat pes 2009 dar cand am vrut sa il pornesc a aparut ceva de genul:"Wrong disc inserted.Please insert the CD/DVD"Am vreo seansa sa fac jocul sa mearga fara sa cumpar cd-ul? Daca da care e accea?

Răspuns Câştigător
| Kanghu a răspuns:

Intri pe www.thepiratebay.com

Scri Pes 2009 crack

Dezarhivezi crackul in fisierul cu jocul(sa fie exact in fisierul unde se afla Pes 2009. exe)

Funda te rog!

2 răspunsuri:
| Alexandrup a răspuns:

Ascultama chestia asta nu se poate vb prin scris. Un om care se pricepe la PC-uri trebuie sa vina la tine

| Byclick a răspuns:

Downloadeaza Crackul de pe internet.