| bogdane a întrebat:

Am instalat The sims 2. Am montat-o cu magicdisc si cand a terminat de instalat am vrut sa o pornesc si imi zice "Please insert the corect CD -ROM, select OK and restart APPLICATION "... Ce fac?

2 răspunsuri:
| DixieBloom a răspuns:

1. Primadata instalezi sims 2 pe cd.
2. Dupa instaleaza Daeomon Tools
3. baga sidiul in calculator
4. Dupa probabil du-te la ce ai salvat in sidi ce ai facut in el.
5. Dupa cauti unde poti descarca sims 2
6. Dupa ce l-ai deschis iti zice ceva sa urmezi pasi.
7. Dupa ce ai ajuns cu chestia sa bagi un cod trebuie sa dai la craft of crack.
8. Lasa sa se descarce jocul dupa ce iti zice sa bagi disk 1 dai acolo jos la un cerc rosu cu un fulger albastru dai acolo si dai la sims 2 CD 1
9. Dupa ce bagi CD 1 iti da sa bagi disk 2 il bagi sims 2 CD 2 si tot asa.
10. Dupa ce tisa incarcat dai Finish. Si gata ai sims 2.
Ai grije sa nu dezinstalezi Daemon Tools ca asa nu mai merge
Iti dau si un clip cum sa descarci.
partea 1 http://www.youtube.com/watch?v=x0uhhXgDggI
partea 2 http://www.youtube.com/watch?v=tcmhfkMTdrc
Vizionare Placuta! per ca te-am ajutat fundita?

| AmiraAlina a răspuns:

Foloseste Daemon Tools si cand iti cere CD il bagi in acest program, n-o sa-ti mai ceara!