| VampyYuki a întrebat:

Hey am o mica problema si va rog sa ma ajutati...De ceva timp mi se deconecteaza chat-ul de pe facebook si nu isi mai revine.Care se pricepe mai bine ar putea sa imi spuna si mie de ce? Nu stiu ce sa mai fac e chiar foarte enervant.Mentionez ca mereu intru si ies inapoi dar degeaba.Nu merge nici daca dau refresh la pagina.

2 răspunsuri:
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Incearca alt browser Opera, Chrome " Explorer", Safari, Firefox. succes

| PastramăDeElefant a răspuns:

Intrebarea mea este : de cand iti face asa? Si s-ar putea sa fie din cauza aplicatiilor de pe facebook sunt virusate ( nu toate ) si iti intrerupe legatura cu pagina facebook sau cu alte siteuri. Funda?