| Wo0W a întrebat:

Salut am si eu o problema cand intru pe facebook ma deconecteaza de la chat dar nu stiu de ce am incercat pe alt pc si nu imi face asa am reinstalat si mozila dar tot face asa dc?

3 răspunsuri:
| QuaresmaRicardo a răspuns:

Daca n-ai folosit aceeasi conexiune de net, inseamna ca e de la net, iti merge greu, dar daca e la aceeasi retea de net, foloseste chrome, e mult mai bun, si nu are probleme de genu

| Wo0W explică (pentru QuaresmaRicardo):

Pai si pe chrome face la fel si am incercat tot pe net de la rds

| QuaresmaRicardo a răspuns (pentru Wo0W):

N-are ma cum, ca daca e vreo setare nu se transmite pe alt browser, iar daca ai incercat acelasi cablu, nu aceeasi retea, atunci e cv din calculator, da nu are ce, ca daca netu iti merge in general si doar chatul de la facebook nu merge, e ori netul, ori o setare pe browser.