| alinaalinush a întrebat:

Hey am o problema....am sims 3 generations si cand vreau sa il joc nu merge zice ca n am Sims 3 Launcher.exe si sa l caut eu in pc l am cautat dar nu il gasesc, am incercat sa l instalez din nou da nu merge Ce sa fac?sad

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

The Sims 3 Generations este o EXPANSIUNE de la jocul de baza Sims 3 si deci, trebuie sa ai instalat mai intai jocul The Sims 3 si apoi sa instalezi expansiunea The Sims 3 Generations si alte expansiuni daca mai ai.
Bafta!

| P1nk1xD a răspuns:

Ai sims 3 simplu? Trebuie sa ai si Sims 3 ca sa poti juca orice alt Sims 3 [generation, expasion pack, etc ]

| alinaalinush explică:

Da am Sims 3 Baza si Sims 3 generations si inainte am instalat sims 3(baza) m am jucat timp de un an acum nu stiu ce are