| dolllhouse a întrebat:

Hey! Am o problema cu messenger-ul. Cand intru pe el si vorbesc cu cineva n-am probleme... dar cand vreau sa scriu cu culori, nu se vad, chiar daca cel cu care vorbesc le vede si avem aceeasi versiune de windows. Ca sa le vad trebuie sa astept mult si bine... mai mult de 4 ore cu mess-ul deschis.
Cum fac sa le vad?
Thanks.

1 răspuns:
| akon100 a răspuns:

Pai mai bine nu mia folosi culori..irosesti timp si nici nu se intampla nimic daca scrii sau nu cu coloriwinking