| Iu5tY a întrebat:

Deci...am o problema cu yahoo messenger, este versiunea 9.Si cand intru daca vreau sa vorbesc cu cineva nu pot vedea nici ce scrie persoana respectiva, dar nici ce scriu eu.Am dezinstalat si instalat mess din nou dar la fel imi face... ce as putea sa ii fac? dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Malasuerte94 a răspuns:

Deci :P am gasit eu solutia... intra aici http://www.youtube.com/watch?v=g1shBiZ-ahw

9 răspunsuri:
| AnonymousM a răspuns:

Instaleaza o alta versiune : http://messenger.yahoo.com/

| Malasuerte94 a răspuns:

laughing faza cu scripturile e de mult uitata. si nu mai functioneaza cel mai bun e cea cu regedit ca in tutorial

| DeeaLove08 a răspuns:

Instaleaza alta versiune.

| eXcisioN a răspuns:

1 Asigurativa ca ati iesit din Yahoo Messenger si ca la-ti inchis
2 Apasati pe tastele: Tasta dupa Ctrl din stanga si tasta R.
3 se deschide o casuta numita Run
4 in Run scriem: regsvr32 jscript. dll
5 apasam ok
6 va aparea o fereastra de confirmare cum ca jscript. dll a fost restaurat cu succes si dam ok
7 Apasam iar pe combinatia de taste si se deschide iar Run... dar de data asta scriem regsvr32 vbscript. dll si dam Ok. Multumim pentru intrebare.

| denysa15 a răspuns:

Instaleaza 10 e mult mai bun... uite linkul: http://messenger.yahoo.com/download/
funda?:)

| mariamar1997 a răspuns:

Nu stiu ce as putea sa zic dar si eu am avut aceeasi problema, la mine a fost virus si l-am sters. Incearca si tu daca nu cauta o vesiune putin mai veche si incearca. fundabatting eyelashes?

| Anastasiaa a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat la fel, pana mi-am reinstalat windows`ul am intrat pe meebo sau pe ebuddy, caci nu se remedia in niciun fel problema straight face. asa ca reinstaleaza`ti windous`ul. big grin. scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am acceasi problema...reinstaleaza winu` altceva n-ai ce face

| iulya_9118 a răspuns:

Pai.asa i s-a intamplat si unei prietene de-a mea... avea virusi luati de pe mess.trebuie sa instalezi din nou windowsulsad