| anonim_4396 a întrebat:

happy Am nevoie de ajutor! De ce nu se vede atunci cand scriu pe mess? Cand intru pe messenger si vreau sa vorbesc cu cineva nu-mi apare nici ce scriu eu si nici ce scrie celalalt, si chiar nu stiu ce are..pentru ca ieri a mers! Ce sa fac? E vreo eroare de la ei sau e altceva? Va rog ajutati-ma! Multumesc! FUNDA la cel mai bun raspuns! happy

2 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Dezinstaleazal si instaleaza-l mesengerul iar. daca nu merge instaleaza windows

| mgolea37 a răspuns:

Dezinstaleaza messu si instaleaza-l iar//
\